Jakie etui na telefon wybrać?

CHARIZM ADMIN 25 sie, 2018 Root 0 Odsłon: 167

Fabryczna obudowa telefonu nie gwarantuje nam, że telefon po zderzeniu z posadzką będzie nadal wyglądał, jak w dniu zakupu. Producenci smartfonów skupiają się raczej na tym, by procesor był lepszy, a aparat robił jeszcze lepsze zdjęcia. Trwałość obudowy to rzecz mniej istotna, dlatego tutaj warto samodzielnie zadbać o ochronę swojego telefonu, wybierając etui. Jakie modele są najlepsze?

Etui, czyli funkcjonalność i design w jednym

Producenci gadżetów do telefonu połączyli przyjemne z pożytecznym. Stworzyli pokrowce, które chronią obudowy telefonów z tworzywa sztucznego przed pękaniem i zabezpieczając ekrany przed potłuczeniem. Gadżety stały się nie tyle przymusową ochroną telefonu, co elementem wyróżniającym.

W sklepach znajdziemy przeróżne modele pokrowców. Są wykonane z rożnych materiałów, a bogactwo wzorów jest ogromne. Zindywidualizowany gadżet w postaci oryginalnego pokrowca to nie tylko domena nastolatków. W końcu telefonem także można się wyróżnić.

Jaki model pokrowca wybrać?

Mimo, że nowoczesne smartfony są do siebie podobne, to kształty i wielkości jednak się różnią. Aby pokrowiec ściśle przylegał do telefonu i spełniał swoją ochronną funkcję, musi być dopasowany do konkretnego modelu. Dlatego należy szukać akcesorium do danego telefonu komórkowego.

Co jest jeszcze ważne? Pokrowiec powinien być dopasowany do stylu życia, który prowadzimy. Sportowcy i osoby aktywne z pewnością wybiorą model z paskiem, który można założyć na ramię i przebiec nawet maraton. Osoby, które pracują fizycznie muszą postawić na bardziej wytrzymałe od silikonowych nakładek kabury oraz futerały. Te często można zamocować do spodni i mieć dostęp do telefonu na przykład na placu budowy. Ostatnią kwestią jest wygoda korzystania oraz sam wygląd etui.

Komentarze

Zostaw komentarz